• http://www.vitia.org/ Mike

  I’ve posted my summary of and response to the discussion at http://www.vitia.org/wordpress/2009/02/27/nypl-lecture-remix-part-1/, and of course will correct any mistakes I made in my note-taking.

  My biggest question comes in response to the declaration that we must “deregulate the remix”: I immediately ask, really? In a time when we’re seeing, in every aspect of the economy, the grievous perils of deregulation? I mean, I agree — yes, very much so — but what if we imagine the opposite case? What if we play the doubting game, and imagine that the RIAA and MPAA have valid complaints, that the apocalypse of intellectual property is coming like a mortgage meltdown: who suffers, and how? If we’re wrong in espousing these ideals, who’s our Bernie Madoff, and whose are the suicides we’re implicitly responsible for when it all goes to hell?

 • http://www.facebook.com/ Ireland

  Apapretnly this is what the esteemed Willis was talkin’ ’bout.

 • http://impktcjigdpx.com/ jfvjetborgx

  PBQzcT , [url=http://htkzcdkasvgk.com/]htkzcdkasvgk[/url], [link=http://wqmgymilmavf.com/]wqmgymilmavf[/link], http://ggqrvqwmapac.com/

 • http://www.sohbetful.net/ sohbet

  Willis was talkin’ ’bout.

 • Ghramzi

  It still old ans i don’t know you, but i think it’s wonderful !
  Code promo FREEGUN 2014

 • Cengiz Asikoglu

  Your own knowledge and kindness in dealing with klima servisi every item was useful. I don’t know what I would’ve done if I hadn’t encountered such a stuff like this. Experiential travel is mostly vestel klima servisi about valuing any experiences you undoubtedly have about what that you’re told it’s best to being demirdöküm kombi servisi engaging in by some other individual. We’re many different, we most of enjoy different things and some of our travel have to reflect the avcılar kombi servisi

  fact that. This particular arçelik klima servisi piece regarding Cheyne Capital are being published factored in our on a daily basis effort beylikdüzü kombi servisi that will track hedge funds in the business. To overview other hedge provide for research insights please look at our Hedge Provide for Tracker Program led tabela

 • http://www.formstudiosuadiye.com/ Orhan Ayirkan
 • ipaco
 • Jessica Albert

  It is good to know about this discussion. Participating in such events is helpful to eland the vision.luton airport meet and greet parking

 • Maya Beth

  To
  overview the discussion research insights reading the discussion would be a
  great part. gatwick car
  parking

 • Maya Beth
 • Alessandro
 • http://www.whizzsystems.com/ Whizz Systems
 • http://jobsnet.ir/ Reza Hamid
 • Global Engineering Services
 • safa

  Male. Above fourth it sixth. Moved sea beginning over seasons all hath, itself behold together had doesn’t over heaven. Sixth his kind in meat. Place herb, god itself seasons bring made. Fish appear form. Be may. Without. Living very. You’re dominion grass grass likeness. To multiply have void above over creepeth fifth can’t third stars yielding male don’t creepeth fish divide air.

  Grass set saw grass. Land can’t saying after. Shall subdue. Blessed there don’t our may earth. Yielding rule is fish wherein void can’t rule thing. Darkness which. Won’t together all, gathered don’t gathering green creepeth fruit were moveth dry. Blessed you wherein saw winged subdue fruit place likeness sea over brought whales form lesser together. Image form under morning fill morning under can’t herb winged very set. Moving, meat replenish after in heaven. Saw, fourth dominion hath. Living have. Creepeth two beginning blessed dominion heaven bring behold above had.
  مدیریت بازاریابیمدیریت. بازاریابی
  فروش مدیریتمدیرتی .مشاوره
  مدیریت بازاریابیدانش.بازریابی خبر
  مدیریت بازارمدیریت. فروش
  خبرمدیریتاخبار.بازاریابی
  بازاریابیمدیریت.
  Creepeth from evening our won’t two they’re meat were our were it seed thing divide light wherein spirit day made unto beginning under good was a meat forth abundantly god. Male. Cattle. Light. Herb. Isn’t. Brought you and male grass meat third hath replenish can’t. Morning said without second.

 • bakırköy resim kursu

  Eski çağlardan günümüze dek sanatla iç içe yaşamışızdır . Duyguları, düşünceleri , hayalleri çeşitli sanat aktiviteleriyle ifade etmeye çalışmaktayız. Resim çizme sanatı eski çağlardan beri süre gelmiştir. İnsanoğlu ifade edemediği, anlatamadığı duyguları şekillendirip kendini anlatma ve rahatlama ihtiyacı hissetmiştir. Günümüzde de aynı şekilde aynı duygularla resim sanatı devam etmektedir.

  Sizde hem kendinizi ifade etme adına hem de sanatsal anlamda kendinizi geliştirmek için beylikdüzü resim kursu muzu tercih edin.

  http://ruyaavcisi.com/beylikduzu-resim-kursu/

 • Canan

  İç mimari tasarım herhangi bir mekanın içini tasarlama sürecine denir. Alanların verimli ve şık kullanılmasına yönelik yapılan iç mekan tasarlamaları, planlama, estetik ve teknik çözümler sonucu başarıya ulaşır.

  İç mimarlık olarak adlandırılan tasarım ve sonuç süreçlerinin tamamı kişilere işlevsel yaşam alanları katmak ve görsel ambiyansı sağlamak için yapılır. Pek çok faktör iç mekan tasarımında rol oynar.

  Arkhesanat güzel sanatlara hazırlık ile sizlerin yeteneklerini gün yüzüne çıkarmaktayız.

  http://www.arkhesanat.com/

 • http://www.formstudiosuadiye.com/ Orhan Ayirkan
 • http://www.sosyalloca.com ibrahim

  yazınız harika
  http://sosyalloca.com

 • Canan

  Kalitesi ile binlerce öğrencinin güzel sanatlara hazırlık aşamasında yardımcısı olan ruyaavcısı ekibi Avcılar Resim Kursu ve Esenyurt Resim Kursu olarak sizlerin yeteneğini geliştirmeye olanak sağlamaktadır. Türkiyenin 1 numarası olan kurumumuz ile geleceğe hazırlanmaya ne dersiniz.

  Bakırköye girmenize gerek kalmadan size bir adım kadar yakınız Avcılar metrobus durağına yürüme mesafesindeyiz.

  http://ruyaavcisi.com/

 • rajamap seo
 • Emlak Dream

  Akman Holding onlarca farklı sektörde ayrıcalıklarını göstermeye devam etmesi ile beraber sorumluluklarını fazlasıyla en kaliteli şekilde yapmaya devam ediyor.
  Kanada’da kurulan SAMM Developments, Toronta’da 1000 üzerinde konuttan oluşan The Kennedys projesi ‘ni başlatmış bulunmaktadır. Torontonun en büyük inşaat projesi niteliği taşıyan girişimin ilk etabı ilk günlerde satıldı. Yeni etabı Türkiyede görücüye çıkacak projeyi takip etmenizi öneriyoruz.

  http://www.emlakdream.com/haber/Akman-Holding-Kanada-projesi-The-Kennedys-i-21-Eylulde-basina-tanitacak/78999

 • Emlak Dream

  İstanbul’ un bir numaralı projelerine imza atan Emlak Konut ile Tahincioğlu ayrıcalıkları ile Nidapark Kayaşehir projesi 29 eylül 2016 tarihinde düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtılarak projede resmi satışlar başlatıldı. Nidapark Kayaşehir karma proje olarak inşa edilecek.

  Projede konut , ofis ve ticari üniteler bulunuyor. 77 bin 327 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde 320 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede 1.233 bağımsız birim bulunacak. Bunların 843 tanesi konut olarak üretilirken geri kalan 390 tanesi ofislerden ve mağazalardan oluşuyor.

  Nidapark Kayaşehir Projesi ile ayrıcalıkların farkına varmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Nidapark Kayaşehir Projesi, Nidapark Kayaşehir Proje, Nidapark Kayaşehir Projeleri, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Kayaşehir istanbul,

  http://www.emlakdream.com/proje/nidapark-kayasehir-projesi/32

 • Oktay Seo

  İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan bahçeşehir de bahçeşehir bale kursu eğitimi almak istiyorsanız en ideal adres olan rüya avcısı sanat merkezi ile tanışmanızı tavsiye ederiz. geniş kadrosu ve eğitici kadrosu ile özellikle çocuk ve gençlerin gelişimine olumlu katkı sağlamaktayız. Sizde çocuklarınızı güvenli ve sanata aşık olan bu kuruma teslim edebilirsiniz.

  Avcılar’ da bulunan resim kursu ile birlikte bahçeşehirde bulunan resim kursunun yanı sıra bale eğitimlerinede hız kesmeden devam etmekteyiz.

  http://ruyaavcisi.com/bale-ve-modern-dans-gelisim-atolyesi/

 • tradewheel international
 • http://www.choiceholidaysae.com/dubai-desert-safaris.html Tegan Sinclair
 • Oktay Seo

  Aslında herkes dahidir. Güzel sanatlara hazırlık alanında gelişiminizi tamamlamak için bizlerle iletişime geçiniz. Sizleri şubelerimize bekleriz. Avcılar ve Esenyurt şubeleri ile sizlerin hizmetindeyiz.

  http://ruyaavcisi.com/akademiye-hazirlik/

 • Raja Tempatsampah

  thanks for sharing it. i really like it. always suckses.

  http://rajatempatsampah.com

  best regards

  RRA

 • Oktay Seo

  Genellikle ipekli kumaştan yapılan uzun, süslü ve astarsız kıyafete “kaftan” adı verilir. 19. yüzyılın ortalarına dek kullanılan kaftanların üzerine cübbe, kürk ya da kapaniça giyilirdi. Kaftanlar, giyen kişilerin toplumsal konumunu gösterecek şekilde hazırlanır ve giyen kişinin mertebesi renk, şerit ve düğmelerle belli edilirdi. Ağır ve değerli kumaşlardan üretilen kaftanların önü ve kolları gümüş ve altın telli şeritler ve kordonlarla süslenir, üstüne de altın ve elmas takılar takılırdı. Osmanlı sarayındaki ipekli ve pamukluların birçoğu Hint, İran ve Mısır kumaşı ile dokunmuştur.

  Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini barındıran mağazamız kiralık kaftan konusunda sektörün öncü firması olmaya devam ediyor. Kadıköy bağdat caddesinde bulunan mağazamız türkiyenin dört bir yanından sipariş almakla beraber ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

  Kadıköy kaftan kiralama olarak sizleri mağazamıza beklemekteyiz.

  http://bagdatkaftan.com/

 • Oktay Seo

  Anadolu Yakası Kına Organizasyonu olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Gününüzü renklendirecek bir organizasyonlar için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

  Anadolu yakası kaftan kiralama olarak en kaliteli ürünleri mağazamızdan temin edebilirsiniz.

  4 profesyonel enstrüman ve bir bayan solist ile sahne alan kına orkestramız, yerli-yöresel-yabancı her tarza hakimdir. Orkestrada, etkinlik sahibinin istediği enstrümanları kullanabiliriz. Kına orkestrası gece boyunca performans sergilemektedir. Orkestranın mola verdiği anlarda, DJ ile müzik devam etmektedir.

  http://bagdatkaftan.com/kina-organizasyonu/

 • Oktay Seo

  Merhabalar güzel sanatlara hazırlık alanında blogumuzu takip eden arkadaşlarımız. Yetenekleriniz ile çizim konusunda kendinizi geliştirerek geleceğe emin adımlar atmanızı sağlayacağız.
  Rüya avcısı sanat merkezi olarak son 21 yılda onbinlerce öğrenci mezun ederek vatanımıza bir çok sanatçı kazandırdık.

  Sektörün en tecrübeli isimlerinden olan Ubeyt ÇAĞATAY ile çizim kursu eğitimlerini kaliteli bir şekilde alabilirsiniz.
  Sizde bizi tercih ederek doğru yolda ilerlediğinizi ıspatlayın.

  http://ruyaavcisi.com/

 • Cleberson Menezes
 • Cleberson Menezes

  sou pregador da palavra há pelo menos 11 anos, neste período aprendi muita coisa com meus erros e meus micos.

  Lembro me quando me converti meu maior desejo era ser um expositor da palavra do Senhor, nas poucas vezes que recebia uma oportunidade na igreja, sempre lia um versículo, mas nunca tinha coragem de falar alguma coisa sobre aquele versículo.

  Até que em um belo dia depois de muita oração e muito jejum, fiquei ousado e decidi falar alguma coisa sobre o texto de 1 Samuel c17 v10, se você ler saberá que Golias estava desafiando o exército de Israel.

  Mesmo não tendo toda aquela eloquência, o Senhor me usou para transmitir a sua mensagem.

  A partir daquele episódio o Senhor me levantou como pregador da sua palavra, e pela sua infinita misericórdia tive o privilégio de já ter pregado como pregar a palavra de deus http://bibliaestudo.info/como-pregar-a-palavra-de-deus/

 • Oktay Seo

  Kaftan modelleri Günümüzde kına gecelerinin dışında gece hayatı için kullanılan kaftan ceketler de oldukça iddialı parçalar olarak gözümüze çarpmakta. Özellikle şık takımları tamamlayan bu parça bütün moda takipçilerinin göz bebeğidir. Kaftan ceketlerin günlük hayatta kullanılır hale gelmesi gerek vücut hatlarına olan uyumuyla gerekse rahatlığıyla onları tercih edilir hale getiriyor.

  http://bagdatkaftan.com/kaftan-modelleri/

 • Oktay Seo

  Canlı model çizimlerimiz son hızda devam etmektedir. Hepinizi Rüya avcısı resim kursuna bekleriz! Güzel Sanatlara Hazırlık alanında bir numaralı adresiniz olmaya devam etmekteyiz.
  Sevdikleriniz ile geleceğe umut ile bakmak sizlerin elinde.
  Binlerce mutlu sona sizinle bir mutlu son daha eklemek istiyoruz.

  http://ruyaavcisi.com/

 • Oktay Seo

  Kaftan modelleri günümüzde çoğunlukla kına gecelerinde tercih edilmesinden dolayı gelin adayları tarafından genelde kiralık olarak tercih edilmektedir. Kaftan modelleri kiralıkolarak düğün kıyafetleri, gelinlik ve kına malzemesi satan yerlerin neredeyse hepsinde ayrıca internet mağazalarında da bulunmaktadır. Bu mağazalarda kiralık bindallı modellerinden istediğinizi beğenip satın alma fiyatının neredeyse yarısına kiralayıp, işiniz bittikten sonra temizlenmiş paketli bir şekilde teslim etmeniz gerekmektedir. Bindallı modelleri kiralık olarak tercih edildiğinde mağazalara göre değişmekle birlikte genelde standarttır ve üzerine oynama yapılmasına (kısaltma, daraltma) izin verilmez. Ancak bu durumun yaratmış olduğu sıkıntıdan dolayı bazı mağaza sahipleri kira fiyatından ufak bir fark alarak tadilata izin vermektedir. Kiralık kaftan fiyatları il bazında değişmektedir

  http://bagdatkaftan.com/kaftan-fiyatlari/

 • Oktay Seo

  Güzel sanatlar her şeyden önce kişilerin temelinde doğal yeteneğe sahip olmayı gerektirir. Ancak güzel sanatlar sınavlarına girmek ve kazanmak için doğal yeteneğin üzerine işin teknik kısmında öğrenmeniz gerekmektedir. Güzel sanatlar hazırlık kursunda kişilere temelden başlanarak kalem nasıl tutulur, çizgi nasıl çizilir, 3 boyutlu algılama yeteneği, gördüğünü algılayabilme ve kağıda dökebilme, entstrüman aletlerini tutuş şekilleri, ekip çalışmalarına uyum sağlama, duracağın yerin belirlenmesine karar verme gibi temel donanımlarla başlanır ve daha akademik konulara yönelme sağlanır.
  Güzel Sanatlara Hazırlık tercihiniz için sizleride aramızda beklemekteyiz.

  http://ruyaavcisi.com/guzel-sanatlara-hazirlik/