• http://www.vitia.org/ Mike

  I’ve posted my summary of and response to the discussion at http://www.vitia.org/wordpress/2009/02/27/nypl-lecture-remix-part-1/, and of course will correct any mistakes I made in my note-taking.

  My biggest question comes in response to the declaration that we must “deregulate the remix”: I immediately ask, really? In a time when we’re seeing, in every aspect of the economy, the grievous perils of deregulation? I mean, I agree — yes, very much so — but what if we imagine the opposite case? What if we play the doubting game, and imagine that the RIAA and MPAA have valid complaints, that the apocalypse of intellectual property is coming like a mortgage meltdown: who suffers, and how? If we’re wrong in espousing these ideals, who’s our Bernie Madoff, and whose are the suicides we’re implicitly responsible for when it all goes to hell?

 • http://www.facebook.com/ Ireland

  Apapretnly this is what the esteemed Willis was talkin’ ’bout.

 • http://impktcjigdpx.com/ jfvjetborgx

  PBQzcT , [url=http://htkzcdkasvgk.com/]htkzcdkasvgk[/url], [link=http://wqmgymilmavf.com/]wqmgymilmavf[/link], http://ggqrvqwmapac.com/

 • http://www.sohbetful.net/ sohbet

  Willis was talkin’ ’bout.

 • Ghramzi

  It still old ans i don’t know you, but i think it’s wonderful !
  Code promo FREEGUN 2014

 • Cengiz Asikoglu

  Your own knowledge and kindness in dealing with klima servisi every item was useful. I don’t know what I would’ve done if I hadn’t encountered such a stuff like this. Experiential travel is mostly vestel klima servisi about valuing any experiences you undoubtedly have about what that you’re told it’s best to being demirdöküm kombi servisi engaging in by some other individual. We’re many different, we most of enjoy different things and some of our travel have to reflect the avcılar kombi servisi

  fact that. This particular arçelik klima servisi piece regarding Cheyne Capital are being published factored in our on a daily basis effort beylikdüzü kombi servisi that will track hedge funds in the business. To overview other hedge provide for research insights please look at our Hedge Provide for Tracker Program led tabela

 • http://www.formstudiosuadiye.com/ Orhan Ayirkan
 • ipaco
 • Jessica Albert

  It is good to know about this discussion. Participating in such events is helpful to eland the vision.luton airport meet and greet parking

 • Maya Beth

  To
  overview the discussion research insights reading the discussion would be a
  great part. gatwick car
  parking

 • Maya Beth
 • Alessandro
 • http://www.whizzsystems.com/ Whizz Systems
 • http://jobsnet.ir/ Reza Hamid
 • Global Engineering Services
 • safa

  Male. Above fourth it sixth. Moved sea beginning over seasons all hath, itself behold together had doesn’t over heaven. Sixth his kind in meat. Place herb, god itself seasons bring made. Fish appear form. Be may. Without. Living very. You’re dominion grass grass likeness. To multiply have void above over creepeth fifth can’t third stars yielding male don’t creepeth fish divide air.

  Grass set saw grass. Land can’t saying after. Shall subdue. Blessed there don’t our may earth. Yielding rule is fish wherein void can’t rule thing. Darkness which. Won’t together all, gathered don’t gathering green creepeth fruit were moveth dry. Blessed you wherein saw winged subdue fruit place likeness sea over brought whales form lesser together. Image form under morning fill morning under can’t herb winged very set. Moving, meat replenish after in heaven. Saw, fourth dominion hath. Living have. Creepeth two beginning blessed dominion heaven bring behold above had.
  مدیریت بازاریابیمدیریت. بازاریابی
  فروش مدیریتمدیرتی .مشاوره
  مدیریت بازاریابیدانش.بازریابی خبر
  مدیریت بازارمدیریت. فروش
  خبرمدیریتاخبار.بازاریابی
  بازاریابیمدیریت.
  Creepeth from evening our won’t two they’re meat were our were it seed thing divide light wherein spirit day made unto beginning under good was a meat forth abundantly god. Male. Cattle. Light. Herb. Isn’t. Brought you and male grass meat third hath replenish can’t. Morning said without second.

 • bakırköy resim kursu

  Eski çağlardan günümüze dek sanatla iç içe yaşamışızdır . Duyguları, düşünceleri , hayalleri çeşitli sanat aktiviteleriyle ifade etmeye çalışmaktayız. Resim çizme sanatı eski çağlardan beri süre gelmiştir. İnsanoğlu ifade edemediği, anlatamadığı duyguları şekillendirip kendini anlatma ve rahatlama ihtiyacı hissetmiştir. Günümüzde de aynı şekilde aynı duygularla resim sanatı devam etmektedir.

  Sizde hem kendinizi ifade etme adına hem de sanatsal anlamda kendinizi geliştirmek için beylikdüzü resim kursu muzu tercih edin.

  http://ruyaavcisi.com/beylikduzu-resim-kursu/

 • Canan

  İç mimari tasarım herhangi bir mekanın içini tasarlama sürecine denir. Alanların verimli ve şık kullanılmasına yönelik yapılan iç mekan tasarlamaları, planlama, estetik ve teknik çözümler sonucu başarıya ulaşır.

  İç mimarlık olarak adlandırılan tasarım ve sonuç süreçlerinin tamamı kişilere işlevsel yaşam alanları katmak ve görsel ambiyansı sağlamak için yapılır. Pek çok faktör iç mekan tasarımında rol oynar.

  Arkhesanat güzel sanatlara hazırlık ile sizlerin yeteneklerini gün yüzüne çıkarmaktayız.

  http://www.arkhesanat.com/

 • http://www.formstudiosuadiye.com/ Orhan Ayirkan
 • http://www.sosyalloca.com ibrahim

  yazınız harika
  http://sosyalloca.com

 • Canan

  Kalitesi ile binlerce öğrencinin güzel sanatlara hazırlık aşamasında yardımcısı olan ruyaavcısı ekibi Avcılar Resim Kursu ve Esenyurt Resim Kursu olarak sizlerin yeteneğini geliştirmeye olanak sağlamaktadır. Türkiyenin 1 numarası olan kurumumuz ile geleceğe hazırlanmaya ne dersiniz.

  Bakırköye girmenize gerek kalmadan size bir adım kadar yakınız Avcılar metrobus durağına yürüme mesafesindeyiz.

  http://ruyaavcisi.com/

 • rajamap seo
 • Emlak Dream

  Akman Holding onlarca farklı sektörde ayrıcalıklarını göstermeye devam etmesi ile beraber sorumluluklarını fazlasıyla en kaliteli şekilde yapmaya devam ediyor.
  Kanada’da kurulan SAMM Developments, Toronta’da 1000 üzerinde konuttan oluşan The Kennedys projesi ‘ni başlatmış bulunmaktadır. Torontonun en büyük inşaat projesi niteliği taşıyan girişimin ilk etabı ilk günlerde satıldı. Yeni etabı Türkiyede görücüye çıkacak projeyi takip etmenizi öneriyoruz.

  http://www.emlakdream.com/haber/Akman-Holding-Kanada-projesi-The-Kennedys-i-21-Eylulde-basina-tanitacak/78999

 • Emlak Dream

  İstanbul’ un bir numaralı projelerine imza atan Emlak Konut ile Tahincioğlu ayrıcalıkları ile Nidapark Kayaşehir projesi 29 eylül 2016 tarihinde düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtılarak projede resmi satışlar başlatıldı. Nidapark Kayaşehir karma proje olarak inşa edilecek.

  Projede konut , ofis ve ticari üniteler bulunuyor. 77 bin 327 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde 320 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede 1.233 bağımsız birim bulunacak. Bunların 843 tanesi konut olarak üretilirken geri kalan 390 tanesi ofislerden ve mağazalardan oluşuyor.

  Nidapark Kayaşehir Projesi ile ayrıcalıkların farkına varmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Nidapark Kayaşehir Projesi, Nidapark Kayaşehir Proje, Nidapark Kayaşehir Projeleri, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Kayaşehir istanbul,

  http://www.emlakdream.com/proje/nidapark-kayasehir-projesi/32

 • Oktay Seo

  İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan bahçeşehir de bahçeşehir bale kursu eğitimi almak istiyorsanız en ideal adres olan rüya avcısı sanat merkezi ile tanışmanızı tavsiye ederiz. geniş kadrosu ve eğitici kadrosu ile özellikle çocuk ve gençlerin gelişimine olumlu katkı sağlamaktayız. Sizde çocuklarınızı güvenli ve sanata aşık olan bu kuruma teslim edebilirsiniz.

  Avcılar’ da bulunan resim kursu ile birlikte bahçeşehirde bulunan resim kursunun yanı sıra bale eğitimlerinede hız kesmeden devam etmekteyiz.

  http://ruyaavcisi.com/bale-ve-modern-dans-gelisim-atolyesi/

 • tradewheel international
 • http://www.choiceholidaysae.com/dubai-desert-safaris.html Tegan Sinclair
 • Oktay Seo

  Aslında herkes dahidir. Güzel sanatlara hazırlık alanında gelişiminizi tamamlamak için bizlerle iletişime geçiniz. Sizleri şubelerimize bekleriz. Avcılar ve Esenyurt şubeleri ile sizlerin hizmetindeyiz.

  http://ruyaavcisi.com/akademiye-hazirlik/

 • Raja Tempatsampah

  thanks for sharing it. i really like it. always suckses.

  http://rajatempatsampah.com

  best regards

  RRA

 • Oktay Seo

  Genellikle ipekli kumaştan yapılan uzun, süslü ve astarsız kıyafete “kaftan” adı verilir. 19. yüzyılın ortalarına dek kullanılan kaftanların üzerine cübbe, kürk ya da kapaniça giyilirdi. Kaftanlar, giyen kişilerin toplumsal konumunu gösterecek şekilde hazırlanır ve giyen kişinin mertebesi renk, şerit ve düğmelerle belli edilirdi. Ağır ve değerli kumaşlardan üretilen kaftanların önü ve kolları gümüş ve altın telli şeritler ve kordonlarla süslenir, üstüne de altın ve elmas takılar takılırdı. Osmanlı sarayındaki ipekli ve pamukluların birçoğu Hint, İran ve Mısır kumaşı ile dokunmuştur.

  Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini barındıran mağazamız kiralık kaftan konusunda sektörün öncü firması olmaya devam ediyor. Kadıköy bağdat caddesinde bulunan mağazamız türkiyenin dört bir yanından sipariş almakla beraber ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

  Kadıköy kaftan kiralama olarak sizleri mağazamıza beklemekteyiz.

  http://bagdatkaftan.com/