January 6, 2009  ·  Lessig

Everyone is invited hear Lawrence Lessig talk about his new book “Remix: Making Art and Commerce Thrive in the Hybrid Economy.”

When: Wed January 14, 2009 – 7:30pm
Where: Booksmith – 1644 Haight Street, San Francisco, CA 94117

Email a2lessig@pobox.com with any questions.

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100003407327794 Emilly

  Intelligence and simpiclity – easy to understand how you think.

 • http://qnrpcjdptyyv.com/ eupcgr

  945Olp , [url=http://dzucxpmhvpdc.com/]dzucxpmhvpdc[/url], [link=http://fksqxkbnxngh.com/]fksqxkbnxngh[/link], http://oqnuovmravot.com/

 • http://www.iconiciris.com iconiciris.com

  I like this blog, very nice,
  Wholesale clothing from china

 • Cengiz Asikoglu

  Your own knowledge and kindness in dealing with klima servisi every item was useful. I don’t know what I would’ve done if I hadn’t encountered such a stuff like this. Experiential travel is mostly vestel klima servisi about valuing any experiences you undoubtedly have about what that you’re told it’s best to being demirdöküm kombi servisi engaging in by some other individual. We’re many different, we most of enjoy different things and some of our travel have to reflect the avcılar kombi servisi

  fact that. This particular arçelik klima servisi piece regarding Cheyne Capital are being published factored in our on a daily basis effort beylikdüzü kombi servisi that will track hedge funds in the business. To overview other hedge provide for research insights please look at our Hedge Provide for Tracker Program led tabela hh

 • bibit kroto
 • ipaco
 • farzad

  hi , wowowo nice

  برند

 • Jessica Albert

  People must participate in such events to broaden their view. valet parking luton

 • Maya Beth

  This is a great step for the removal of conflicts and it will really create a thrive in art and commerce. meet and greet parking gatwick

 • Maya Beth
 • Bera Bera

  İster faturalı , ister faturasız yaşlı ve gençlere özel tarifeleriyle sizde vakit kaybetmeden interneti kendine uygun olanı seçme şansını vodafone internet paketleriyle yakalayın.

  Vodafone internet paketleriyle zengin internet dünyasıyla sevdiklerinizle buluşun internetin farkını vodafone ile yakalayacaksınız.

  Vodafone fiber internet ile kaliteyi ucuza alabilirsiniz. Üstelik çok hızlı bir hıza sahip olabilirsiniz.

  http://vodafoninternet.com/

 • Bera Bera

  Türkiyenin her yerinde alt yapısı bulunan Turkcell ile onlarca yıl kesintisiz şekilde ulaşımı sağladınız. 21 . Yüzyılda internette çığır devrimi başladı ve telefonlara internet şart hale geldi. İnternet artık cepte. Superonline internet ile inter evinize ister cebinize internetiher yerde kullanabileceksiniz. Ayrıcalıklardan yararlanabilmeniz için superonline fiber internet ile sizlere kesintisiz iletişim sağlamaktayız.

  http://www.superonlinenet.net/

 • Bera Bera

  Kaliteli bir internete sahip olmak istermisiniz. Vodafone net ile sizlere keyifli bir şekilde anı yaşamanızı öneririz. Dünyada bir çok ülkede sponsoru olan vodafone Türkiye sponsoru ise Beşiktaş kulubudur. Vodafone arena ya ismini veren kurumumuz kalitesine kalite katmaya devam ediyor. Vodafone başvuru ile bizi dönüş yapınız.

  http://vodafonebasvuru.com/

 • Canan

  Kaliteli ve ayrıcalıklı bir kurum için bizi seçmenizi tavsiye ederiz. Neden mi çünkü tarafımızca eğitim alanların tamamı memnüniyetimize referans olabilir. Sizler için geçmişimiz önemliyse gelip atölyemizi inceleyebilirsiniz.

  Bakırköy resim kursu ile kalitenin farkına bizlerle varacaksınız.

  http://ruyaavcisi.com/

 • Canan

  Sertifikalar, uluslararası sözleşme metinleri, mahkeme evrakları, anlaşmalar gibi resmi makamlara sunulması gereken evrakların tercümesi yemin zaptı bulunan, alanında uzman tercümanlarımızca yapıldıktan sonra anlaşmalı olduğumuz noterde tasdiki yaptırılır ve bu tercümeleri isterseniz büromuza uğrayarak alabilir, isterseniz kuryelerimiz aracılığıyla adresinize iletebiliriz. Taksim Tercüme Bürosu ile çevirilerinizi gerçekleştirmekteyiz.

  http://www.vitatercume.com/

 • rajamap seo
 • Emlak Dream

  Yedi Mavi Projesi
  Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı’nda, 1 milyar 140 milyon liralık rekor ihale bedeliyle TOBB’unZeytinburnu arazisi üzerinde hayata geçirilecek Yedi Mavi Projesi ’nde ön satış süreci başladı.

  17 katla 6 blok halinde yükselecek olan İstanbul’un yeni hediyesi Yedi Mavi Projesinde,1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 5 farklı daire seçeneğinin yer alıyor.

  Llansman tarihine kadar avantajlı fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa sunulacak olan
  Yedi Mavi Projesinin ortaklarından Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan ve Hasan Sever İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever’in katılımıyla Eylül de yapılacak lansman öncesinde proje detaylarının konuşulacağı Yedi Mavi projesi basın toplantısı düzenlenecek.

  Yedi Mavi Projesi , marmara projesi,emlak dream yedi mavi projesi,

  http://www.emlakdream.com/haber/Yedi-Mavi-Projesi-Lansman-Oncesi-Basin-Toplantisi-/78285

 • Emlak Dream

  Güneşli – Basın Ekspres bölgesinin en büyük avantajlarından birisi Atatürk Havaalanına yakın olması. Ayrıca Tem ile E-5 arasında önemli bir bağlantı noktası olması ulaşılabilirliği arttırıyor. İnşaat aşamasında olan metronun da tamamlanmasıyla bölgenin çekim gücünün daha da artması bekleniyor.
  İşte Güneşli Konut Projeleri bölgesinde hayata geçirilen konut projeleri…
  Nurol GYO tarafından hayata geçirilen Nurol Park projesi farklı daire seçenekleri ile her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte daire tiplerine sahip. AVM’lerin boğuculuğu ve sıkıcılığından hoşlanmayanlar için açık havada özel bir alışveriş alternatifi sunan Nurol Park, ticari üniteleriyle her ihtiyacı karşılayacak. Ayrıca gözde restoran ve kafeler, Nurol Park sakinlerinin ve ziyaretçilerin hizmetinde olacak.
  Nurol Park Güneşli projesinde bürüt 55, net 39 metrekarelik 1+1dairelerin fiyatları 435 bin TL’den başlıyor. Metrekare fiyatlarının 7 bin 900 TL’den başladığı projenin, ödeme planı kapsamında yüzde 10 indirim fırsatı bulunuyor. Projede daire teslimlerinin Şubat 2016′da yapılması hedefleniyor.

  http://www.emlakdream.com/haber/gunesli-konut-projeleri/61239

 • Emlak Dream

  Tarihi Adaya komşu Zeytinburnu kazlıçeşme de bulunan 111 Dönümlük arsa üzerine Emlak Konut Ayrıcalıkları ile iyi bir yatırıma ayak basmanızın tam zamanı. Büyükyalı istanbul projesi Konumu itibari ile en çok tercih edilen yapıtlar arasında bulunan bu proje metro, metrobüs, otobüs , tranvay gibi ulaşımın olmazsa olmazlarına çok yakın mesafede aynı zamanda birçok kurum ve kuruluşa dakikalar içerisinde ulaşabileceğiniz bir yerde olması dolayısıyla zamanınızı trafiğe değil kendinize ayırabileceksiniz.

  Fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız sayfamızı takipte kalın en doğru ve güvenilir haberleri bizzat proje sahipleri ile olan röportajlar ile sizlere bilgi vermekteyiz.

  http://www.emlakdream.com/proje/buyukyali-istanbul-projesi/36